Ulla Procopé, mat- och kaffeservis, 50 delar, stengods, "Ruska", Arabia
10 tallrikar diameter 26 cm
10 assietter diameter 20 cm
8 assietter diameter 16 cm
12 kaffekoppar med fat, diameter kopp 7, fat 12,5 cm
1 serveringsfat diameter 33,5 cm
Smärre slitage, enstaka delar med undersides nagg