Heljä Liukko-Sundström / Rozalia Jarovic, piedestal, signerad och numrerad Arabia Pro Arte 3/90.
Piedestal i dekorativt målat keramik och trä. Basens dimensioner 31 x 31 cm. Totalhöjd 84 cm.
Tillverkningsrelaterade märken. Smärre repor Helhetsintrycket är gott.