Fanerat med palisander. Front med fyra skåpsdörrar framför hyll- och lådinredning. Benställning av mörkbetsad bok. Bredd 180, djup 43, höjd 84 cm. Nyckel finns.
Något slitage. Märken/smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.