Blanka och matterade ytor, mönster av blommor i romber av vitguld, bredd 20,3 mm, längd 18,8 cm, vikt ca 52,2 gram, Svensk Importstämpel samt stämplat "NHN", möjligen importerat och sålt av Nils Hugo Nilsson Guld & Juvel i Malmö
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.