Taklampa Italien 1900-talets andra hälft

För fem ljuspunkter, stomme av metall, kupor och dekor av glas, diameter ca 70 cm, höjd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK