Lisa Johansson-Pape, Spotlights, 3 st, modell 13-005 Stockmann Orno 1900-talets mitt.
Målad metall. Med justerbart väggfäste. En bär tillverkarens stämpel. Total längd 31 cm. Diameter 16 cm.
Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Repor. Ej funktionstestad. Ny el.