Bestående av;
12 tallrikar diameter 25 cm,
12 tallrikar diameter 21,5 cm,
12 djupa tallrikar diameter 21 cm,
12 assietter (nagg),
1 karott,
1 gräddsnipa,
1 sockerskål med lock,
1 bricka,
11 koppar med 12 fat,
3 ovala uppläggningsfat längd 28-34-40 cm
Obetydligt ytslitage. Nagg.