Kornblå väska med guldtonade beslag. Ställbar axelrem. Invändigt fodrad i ljust skinn. Fem fack, varav ett med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". Dustbag. 26 x 21 x 5 cm.
Ställvis slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.