Denise Grünstein, "23 oktober", 2007
Signerad Denise Grünstein och numrerad 3/75 a tergo. Total upplaga 75 + 25 AP. C-print, bildyta 56,5 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram. Ramen senare bemålad, slitage. Fotot med fläckar i nedre delen, troligen efter fukt.
Ur serien "59 buketter" som även ingick i boken "59 buketter från min trädgård - och lite till" som utkom 2007.