Teak och valnöt utfällbara dörrar med hyllor, fällbar skrivklaff med bakomliggande hyllinredning, skrivbordslampa, 80x53x120 cm, utfälld längd 156 cm,
Obetydligt ytslitage. Repor. Smärre märken. Ej funktionstestad el. Bakstycke släpt något. Lampa med avskavd färg