MATSERVISDELAR, 34 st, flintgods, Johnson Bros, England.
Dekor av blommor i pastellfärger. 10 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 assietter, 6 små assietter, 3 uppläggningsfat, skål, såsskål samt terrin med fat.
Krackelyr, enstaka nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.