Bord och 4 hopfällbara stolar. Gullackerat trä, silvermålad resp vit- och grönlackerad metall. Bord med kvadratisk skiva, l 58, b 58, h 79. Proveniens: Sommarlust, Kristianstad.
Slitage, rost, färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.