Alfred William Finch, "Sainte Marie-kyrkans kupol".
Färgetsning. Signerad med blyertspenna och märkt tiré à 20.- Exp no 1.
Plåtstorlek 24,5 x 16 cm.
Ej examinerad ur ram.
Alfred William Finch, Konstmuseet Ateneum, Finlands Nationalgalleri, Helsingfors 2.10-1.12. 1991.