Macadam-canvas med detaljer i guldfärgad metall och brunt skinn. Fodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". 45 x 23 x 23 cm.
Slitage. Smärre skador. Nötta kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.