KRYDDSTÄLL, 1900-talets mitt.

KRYDDSTÄLL, 1900-talets mitt.

Hyllsektion i bemålat trä. 4 större samt två mindre lådor i plast, varav 4 märkta "PANCO Art. 191" resp "PANCO art 191".
L 74,5 h 11.

Ytskador på ovansidan. Bruksslitage.

Utropspris
800 SEK