MATSERVIS, 99 delar, flintgods, Hagtorn. Gustafsberg.

20 mattallrikar, 23 djupa tallrikar, 14 assietter, 29 större assietter, 2 såsskålar, 10 uppläggningsfat, terrin.

Slitage, missfärgningar, krackelyrer och nagg.

Utropspris
3 000 SEK