Hjort Knudsen vilstolar ett par Danmark 1900-talets slut
Snurrbara med ställbar rygg, ben av metall, sits utvändigt klädd med valnötsfaner, rygg, sits och armstöd klädda med skinn, sitthöjd ca 46 cm, ca 80x75x110 cm
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Avnött.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.