Fanerad med teak. Fyra lådor. Två skåp med bakomliggande hyllplan. Längd 190, djup 45, höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre märken. Något avnätta benslut.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10