Tumlare med texten "Trink mich aus und leg mich nieder Steh ich auf füll mich wieaer", Tyskland. Starkvinsglas med latticello-ben, Italien. Vinglas med slipad dekor, Sverige. Höjd 6-15,5 cm.
Slitage. Mikronagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.