Bert Stern, "Bert Stern: Marilyn Monroe: The Complete Last Sitting", 2000
Utgiven av Schirmer Mosel Art Books, 2000. Inbunden. Signerad Bert Stern och daterad 2003 på försättsbladet. 32,5 x 28,5 cm.
Omslag med smärre slitage och något gulnat. Sidorna något gulnade längs de yttersta kanterna men i övrigt i mycket god kondition.