Totalt 42 titlar av olika författare.
Bland annat: Christer Strömholm, "Poste Restante", 2016. Galerie Börjeson, "Andy Warhol - Portraits of Ingrid Bergman", 1983. Moderna Museet, "Andy Warhol", 1968. Mick Rock, "The Rise of David Bowie", 2016, signerad av Mick Rock. Helmut Newton, "Work", 2000. Anton Corbijn, "Inwards and Onwards", 2011, signerad av Corbijn.
Bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna.