Svart quiltat lammskinn. CC-turnlock samt top handle. Ställbar axelrem med kedja. Ett fack utvändigt. Invändigt tre större samt tre mindre fack. Märkt "CHANEL PARIS" samt med datecode. Carte D'authenticité samt kopia på kvitto medföljer. 29 x 19 x 13 cm.
Omfattande slitage. Nötta kanter. Ojämn form. Skador.