Fanerad med alm med svärtade detaljer. Skåpdörr med dekor av falska lådfronter, framför inredning med knoppar och krokar. Avslutande klotfötter. Bredd 82, djup 49, höjd 169 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.