10 kaffeskedar Tornedal 12,3 cm
12 mockaskedar Tornedal 10,5 cm
18 kaffeskedar med ringhängen, delvis förgyllda med graverad dekor av renar, Bolidensilver, längd 11,2 cm.
11 bordsskedar, Karl Stenudd, Luleå bl a 1938, 18 cm
1 bordssked modell Tornedal 17,7 cm
Total vikt 903 gram.
Smärre slitage. Gravyr.