Mahognyfanérat med gråmålad. Textildraperi med bakomvarande lådor och hyllor. Bordsskivan med glasskiva samt tredelad spegel. Bredd 83, djup 43, höjd 114 cm.
Något slitage. Vissa nagg. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.