Coated canvas med detaljer i skinn. Avtagbar axelrem. Invändigt textilfodrad. Lås utan nyckel. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 50 x 30 x 25 cm. Dustbag.
Slitage. Märken. Smärre skador på coating.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.