Claesson Koivisto Rune, skåp/sideboard, "Vass", Asplund, formivet 2007.
Vitlackerat med fräst dekor av ränder, benställning av ek, flyttbara hyllplan, 180x40x93 cm
Bruksslitage. Repor.