Fanérad med bland annat palisander. Intarsiadekor av ymnighetshorn. Tre lådor i fronten, avfasade hörn samt stenskiva. Bredd 90, djup 47, höjd 79 cm. Nyckel finns.
Något slitage. Smärre fanerskador. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.