Plakett, biskviporslin, möjligen Sèvres.

Rund med reliefdekor av antikiserande figurer, mot blå fond, diameter 24 cm. Ram med pastellage, 38 x 38 cm.

Skador och lagningar. Lös i ramen.

Utropspris
2 500 SEK