Handväska. Nova Scotia-mönstrad canvas med bruna läderdetaljer. Beslag i mässing. Foder i svart tyg. Justerbara remmar. Invändigt tre fack varav en med dragkedja. Märkt "BURBERRY LONDON" samt numrerad. 37 x 25 x 17 cm.
Slitage. Nötta kanter.
Jämf# 754738