Fanerat med teak. Svärtade handtag och ben. Front med två skåpsdörrar och bakomliggande hyll- och lådinredning. Nedtill fyra lådor. Bredd 129, djup 45, höjd 115 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Fanerskador. Hyllplanen något kärva.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.