Johan Bergström, "Pagan Postcard (Satyricon Excerpt #02)", 2011
Signerad Johan Bergström och numrerad 1/2 + 1 AP på etikett a tergo. Pigment print 100 x 137 cm.
Ej examinerad ur ram.
Nordin Gallery, Stockholm.
Nordin Gallery, Stockholm, "Pagan Postcards", 2012.