12 bordsknivar med knivblad i rostfritt stål, 20,5 cm.
12 bordsknivar med knivblad i rostfritt stål, 17,5 cm.
12 bordsgafflar 14,5 cm.
12 bordsgafflar, 18 cm.
7 bordsskedar, 18 cm.
Total vikt inklusive rostfria blad: 2200 g.
Smärre slitage. Enstaka repor.