Dahl Jensen, figuriner, 3 st, porslin, Danmark, 1900-talets mitt.

Modellnummer 1172, 1197 och 1218, höjd ca 15-20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR