Bemålat, tvådelat överskåp 132 cm högt, underskåp 81 cm högt, glasat överskåp med två löst liggande hyllplan, underdel med en låda, en avlastningshylla samt skåp med vardera löst liggande hyllplan, 187x53x213 cm Nyckel finns. Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken. Senare målning.