18 bordsskedar 18,3 cm
27 bordsgafflar 18 cm
11 bordsknivar 20,5 cm
8 fiskgafflar 17,8 cm
8 fiskknivar 21 cm
33 kaffeskedar 12 cm
1 kaffesked 11,7 cm
18 mockaskedar 10,7 cm
7 smörgåsgafflar 14,7 cm
Total vikt inkl rostfria blad 3770 gram.
1 bordskniv utan stämplar medföljer
Smärre slitage.