Bestående av:
12 knivar 22 cm
12 gafflar 19,5 cm
12 gafflar 15 cm
12 matskedar 20 cm
12 teskedar 14 cm
5 uppläggningsbestick 17 - 19 cm
Total vikt 2682 gram
Originalkartonger
Smärre slitage och repor
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.