Blå/svart väska i präglad ormskinnsimitation. Mattgrå hardware. Avtagbar axelrem. Invändigt skinnfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "BALENCIAGA MADE IN ITALY". 23 x 14 x 10 cm.
Obetydligt ytslitage. Smärre repor invändigt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.