Fanerat med björk och med svärtade detaljer. Uppfällbar skiva med avfasade hörn. Handfat i zink under. Kopplad benställning. Längd 91, bredd 61, höjd 79 cm. Nyckel finns.
Torrsprickor/skador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.