Bestående av:
12 kuverttallrikar i grönt, 32,5 cm.
15 mattallrikar (varav 12 vita och 3 gröna), 26,5 cm.
8 djupa tallrikar i grönt, 20,5 cm.
2 assietter i grönt, 21 cm.
18 assietter, (varav 12 vita och 5 gröna), 17 cm.
Visst bruksslitage och repor.