Väska i vävt intrecciato läder. Handtag med kedja i metall. Invändigt fodrad samt tre innerfickor varav en dragkedsförsedd. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" och numrerad. Spegel medföljer. Dustbag.
Ca 30 cm x 22 cm x 10 cm
Smärre slitage. Mjuka veck.