Dekorativ hamrad yta. Stämplade 925. Bestående av:
2 brickor 24 x 18 cm.
12 kaffeskedar 10,5 cm.
Serveringgsspade 23,5 cm.
Socker-/istång 12 cm (utan stämplar).
Total vikt (utan tång) 877 gram.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.