Påklippt dekor i blått. Etikettmärkta. Bestående av:
Karaff, 26 cm.
12 champagnestrutar, 23 cm.
12 vinglas, 21,5 cm (en med nagg).
12 vinglas, 17 cm.
12 vattenglas, 11 cm.
Nagg. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.