Alm och almrot, upptill två glasade dörrar, flyttbara hyllplan, nedtill två lådor och skåp, 109x50x232 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Smärre fläckar. Smärre skador. Nedre dörrpar går ej att öppna med medföljande nycklar. Lösa dekordelar medföljer