Brunt läder med ljusa stickningar. Ett sidofack med dragkedja. Fodrad med mocka. Märkt "FENDI Selleria" samt numrerad. Ca 22 x 26 cm exkl axelremmen. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.