PARTI PORSLIN, 5 delar, Kongl Dansk, 1900-tal.

Kannor, två st, "Blå blomst", h 20.
Fat, två st, "Musselmalet", l 24.
Fågel, l 12.

Kannor utan lock. Fat, andrasort. I övrigt obetydl slitage.

Utropspris
800 SEK