Oval, lock med dekor av gudinna i char, kant med växtornamentik. Svenska importsämplar samt oidentifierade chargé och commonuatestämplar. 9,5 x 8,5 cm. Vikt 104 gram.
Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.