Axelremsväska i svart caviarskinn med CC-logo och kedja i gulmetall. Ytterfack på framsidan. Tygfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY" och med kod (år 2003-2004), dragkedjornas dragtappar märkta CHANEL och med CC-logo.
Ca 28 x 19 x 8,5 cm.
Lagning i remmens ena ring; originalskruvarna saknas. Slitage. Nötta kanter. Repor. Fläckar på insidan.