Skrivbord, Sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft

Mahognyfanér, delvis skinnklädd skiva, sarg med lådor, beslag av mässing, 161x75x85 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Märken. Smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK