Christian Dior, väska,
Brunt skinn med detaljer av guldfärgad metall. Två ytterfack. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 28 x 40 x 10 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Viss doft.